Instagram a TikTok spolupráce

Jste nebo chcete být influencer(kou) a hledáte možnosti barterové i finanční (affiliate) spolupráce, tedy formu propagace výměnou za naše zboží? Na našem vapeshopu spouštíme možnost spolupráce pro začínající i pokročilé Instagram a TikTok influencery.

Podmínky spolupráce s Royalvape

Vzhledem k tomu, že prodáváme sortiment pro dospělé a to, elektronické cigarety, e-liquidy, shake and vape příchutě a další vape příslušenství, požadujeme následující:

  • Plnoletost – tedy musíte být starší 18-ti let, jelikož jde o zboží pro dospělé.
  • Propagaci musíte cílit na dospělé, v případě jakéhokoli náznaku přímého cílení na děti, nebo mladistvé mladší 18-ti let bude spolupráce rozvázána bez nároku na získání provizí z již učiněných a odbavených objednávek.

Jak získat spolupráci s Royalvape

  1. Napište nám o Vás na e-mail: info@royalvape.cz a zašlete nám odkaz na Váš Instagram nebo TikTok.
  2. Napište nám, nebo pošlete screenshot Vašeho engagement rate, tedy % uživatelů kteří na Vaše příspěvky a stories reagují.
  3. Vytvořte na svém Instagramu nebo TikToku příspěvek o vapeshopu Royalvape, ať vidíme jakým stylem by jste nás propagovali a komunikovali.

Jak mám vytvořit příspěvek o Royalvape.cz, když nemám zboží? Na Royalvape máme spoustu elektronických cigaret, příslušenství a příchutí. Nevadí nám když budete fotit zboží, které není od nás, pokud jej na e-shopu nabízíme. Můžete tedy použít i kousky, které máte doma, vyfotit je a zpropagovat je. Fantazii se meze nekladou, takže je to jen o Vaší kreativitě, jakým způsobem nás budete komunikovat a propagovat.

Jak ohodnocujeme Instagram a TikTok spolupráci

  • Mini-influencer = 1 000 – 10 000 followers (sledujících) = slevový kupón na 5% slevu pro Vaše sledující + barter v hodnotě 500,- Kč po první objednávce přes Váš kupón, navíc možnost pro Vás nakupovat naše zboží za zvýhodněné ceny po dobu 3 měsíců + 10% provize z objednávek přes Váš kupón (možnost buď v podobě finanční nebo barteru dle vlastního výběru).
  • Mid-Influencer = 10 000 – 40 000 followers (sledujících) = slevový kupón na 10% slevu pro Vaše sledující + barter v hodnotě 1 000,- Kč po první objednávce přes Váš kupón, navíc možnost pro Vás nakupovat naše zboží za zvýhodněné ceny po dobu 6 měsíců + 10% provize z objednávek přes Váš kupón (možnost buď v podobě finanční nebo barteru dle vlastního výběru).
  • Big-Influencer = 40 000 – 100 000 followers (sledujících) = slevový kupón na 10% slevu pro Vaše sledující + barter v hodnotě 2 000,- Kč po první objednávce přes Váš kupón, navíc možnost pro Vás nakupovat naše zboží za zvýhodněné ceny po dobu 1 roku + 20% provize z objednávek přes Váš kupón. (možnost buď v podobě finanční nebo barteru dle vlastního výběru).