Kategorie

Elektronické cigarety Levné elektronické cigarety

Levné elektronické cigarety nebo-li levné vape jsou elektronické cigarety v nižší cenové kategorii, mnohdy se mezi ně řadí nízkonákladové e-cigarety. Tyto vape jsou vhodné pro kuřáky kteří začínají vapovat díky svojí ceně a tím pádem i díky nižší počáteční investici. Velkou výhodou levných elektronických cigaret je nepochybně kromě ceny také to, že podáním chuti a výdrží cartridgí a žhavících hlav konkurují i dražším elektronickým cigaretám.

Nejoblíbenější levné elektronické cigarety

Elf Bar RF350

Elf Bar RF350 je jedna z nejoblíbenějších nízkonákladových vape, jde o plnící Elf Bar s kapacitou cartridge 1,6ml, tato e-cigareta je vhodná pro vapery začátečníky nebo pro vapery, kteří využívají více e-cigaret. Její nezpochybnitelnou výhodou je její cena. Její nevýhodou pak kromě menší kapacity cartridge také velmi nízká kapacita baterie (350mAh).

iSmoka-Eleaf Iore Lite a Iore Lite 2

iSmoka-Eleaf produkuje řadu nízkonákladových e-cigaret s přívlastkem Iore Lite, jedná se o lehké elektronické cigarety, které jsou příjemné na nošení v ruce či po kapsách, díky malým rozměrům jsou i vcelku nenápadné. iORE lite se pyšní vestavěnou baterií o kapacitě 350mAh, iORE lite 2 pak baterií o kapacitě 490mAh a hezčím designem.

VOOPOO Doric Q

VOOPOO Doric Q je nízkonákladový POD systém od výrobce elektronických cigaret VOOPOO, oproti výše uvedeným lowcost e-cigaretám se pyšní mnohem větší kapacitou vestavěné baterie a to 800mAh což je v dané cenové kategorii asi jedna z největších výhod této elektronické cigarety. Výhodou je i větší variabilita cartridgí a to 0,7ohm ale i 1ohm.

Jednorázové elektronické cigarety

Jednorázové cigarety jsou kapitolou samy o sobě, mezi jejich nevýhody patří zejména to, že po vybití nebo vypotřebování liquidu ji již nenabijete nebo nedoplníte. Mezi nejpopulárnější jednorázové cigarety patří například jednorázovky Elf Bar 600 či jednorázovky Nasty Juice Air Fix od výrobce luxusních Shake and Vape příchutí Nasty Juice.

Nejprodávanější elektronické cigarety Levné elektronické cigarety


Zobrazen 1. – 20. z 21 výsledků