Kategorie

Nejlepší elektronické cigarety

Na trhu existuje opravdu nepřeberné množství elektronických cigaret, každá má jiné vlastnosti a každá vyhovuje někomu jinému, my jsme pro Vás a usnadnění výběru Vaší elektronické cigarety udělali seznam nejlepších elektronických cigaret za rok 2022

Podle čeho se dá e-cigareta považovat za nejlepší?

Elektronická cigareta se dá považovat za nejlepší spíše dle subjektivního dojmu – tedy co přijde jako nejlepší elektronická cigareta nám, nemusí přijít Vám a naopak. Výběr nejlepší elektronické cigarety je tedy dosti subjektivní, ideální způsob jak určit nejlepší elektronické cigarety je snad se zaměřit na statistiky prodejnosti a ještě ideálnější sledovat recenze e-cigaret, případně nemáte-li k dispozici recenze e-cigaret nebo statistiky prodejnosti je vhodné se zaměřit na názory uživatelů, které třeba nějak znáte a sdělí Vám jejich zkušenost s danou elektronickou cigaretou i mimo on-line portály typu Heureka, Zboží.cz nebo jednotlivé vape shopy.

Klenot mezi POD systémy VOOPOO V.Thru Pro 25W

VOOPOO V.THRU PRO je elektronická cigareta s POD systémem, která má výkon až 25W a na POD systém relativně velkou kapacitu baterie a to 900mAh, což v kombinaci s 3ml cartridgemi o odporu 0,7ohm a 1,2ohm může vaperovi co se snaží přestat kouřit pomocí vapování postačit na celý den bez nabíjení a dolévání náplně do elektronické cigarety (e-liquidu). Pro VOOPOO V.THRU Pro doporučujeme e-liquid s poměrem 50PG/50VG.

aSpire PockeX AIO

aSpire PockeX AIO je oblíbená AIO nebo-li all-in-one elektronická cigareta s kapacitou baterie 1500mAh, jde tedy o mtl vape se kterou můžete celý den bezstarostně vapovat, výměna žhavící hlavy je velmi snadná a podání chuti na to, že jde o AIO e-cigaretu v dané cenové kategorii je vynikající. Pro aSpire PockeX AIO doporučujeme poměr e-liquidu 50PG/50VG.

POD systém OXVA Xlim Se Pod

OXVA Xlim SE Pod je elektronická cigareta z řady elektronických cigaret Xlim od výrobce OXVA, tato elektronická cigareta se pyšní kvalitním podáním chuti e-liquidu a krásnými barevnými kombinacemi. OXVA Xlim Se Pod nás uchvátila výše uvedenými výhodami, kapacitu baterie má 900mAh, tedy většině uživatelů vystačí bohatě celodenní vapování v práci (nejen) během přestávek. Narozdíl od svého předchůdce Oxva Xlim Pod nemá displej, ale to vůbec nevadí, jelikož má cartridge s lepším podáním chuti, které jsou mimo jiné kompatibilní i se staršími Oxva Xlim Pod. Narozdíl například od výše uvedeného VOOPOO V.THRU PRO má Oxva Xlim Se užší vyústění cartridge, tedy jsou užší na místě které používáte jako náustek a potahujete z něj, což může přijít sympatičtější uživatelům, kteří přestávají kouřit.

Smoktech Stick Prince P25

A aby jsme nezůstali jen u MTLek, tak si dáme taky jedno DLko – které je oblíbené a Vy je ve velkém kupujete. Smoktech Stick Prince P25 je elektronická cigareta – DL vape od výrobce Smoktech která se pyšní vestavěnou baterií o kapacitě 3000mAh a kompatibilitou se spoustou žhavících hlav které Vám přinesou kvalitní požitek z DL vapování a spoustu kouře. Velkou výhodou je také velká kapacita clearomizeru, který pojme až 8ml e-liquidu.

Elf Bar 600 – jednorázovka která dobyla trh

Jednorázovou elektronickou cigaretu Elf Bar 600 jistě znáte, buď jste o ní alespoň slyšeli nebo četli, nebo jste ji zahlédli v obchodě, pokud ne tak si ji pojďme shrnout, jelikož je to jednorázovka, která stojí za to. Jak název vypovídá, Elf Bar 600 Vám dá zhruba 600 potahů, obsahuje na množství tedy zhruba 2ml e-liquidu a pyšní se na jednorázovku skutečně kvalitním podáním chuti, je vhodná tedy jak pro silné, tak příležitostné kuřáky. Díky ní elektronické cigarety zažily v posledních měsících opravdový boom který stále nabírá. Můžete ji využit jako MTL vape a díky své nenápadnosti si e-liquid vychutnáte například v restauraci nebo kanceláři, bez toho aniž by jste byli kritizováni svým okolím.

Přehledová tabulka

Název Způsob vapování Doporučený poměr liquidu Cena
VOOPOO V.Thru Pro MTL 50PG/50VG 627 Kč
aSpire PockeX AIO MTL 50PG/50VG 553-749 Kč
OXVA Xlim Se Pod MTL 50PG/50VG 454 Kč
Smoktech Stick Prince P25 DL 70VG/30PG 909 Kč
Elf Bar 600 MTL Nelze dolévat 179 Kč

Nejprodávanější nejlepší elektronické cigarety


Zobrazuji všech 13 výsledků