aSpire PockeX AIO

PockeX AIO je populární elektronická cigareta od výrobce aSpire určená pro MTL vaping. Výkon je nastavený vždy automaticky dle odporu žhavicí hlavy. Výhodou e-cigarety je pohodlné a jednoduché vrchní plnění. Tato elektronická cigareta se pyšní také vestavěnou baterií o kapacitě 1500mAh. V základním balení s e-cigaretou PockeX AIO jsou dodávány žhavicí hlavy aSpire PockeX o odporu 0,6ohm, jejichž průměrná životnost při správném používání elektronické cigarety je 1-2 týdny. Elektronickou cigaretu nabíjíte pomocí USB vstupu, USB kabel tak můžete zapojit například do počítače.

E-cigaretu aSpire PockeX AIO zakoupíte jak v klasických barevných variantách, tak v kombinovaných variantách s výročním přívlastkem “ANNIVERSARY EDITION”.

Mezi základní barvy této elektronické cigarety patří: Stainless Steel (stříbrná), Blue (modrá), Rose gold (růžově zlatá), Rainbow (duhová)

Součástí výroční edice pak jsou barevné varianty: Black white (černobílá), Black red (černo-červená), Black grey (černo-šedá), Black gold (černo-zlatá), White Pink (bílo-růžová)

    Zobrazuji všech 8 výsledků