VOOPOO VINCI Pod elektronická cigareta 800mAh Dazzling Line

594.00 

58 sklademDoručení do: 2 až 4 pracovních dnů
Katalogové číslo: CIG-VOOPOO-VINCI-POD-DL Kategorie: , , Štítek:

Popis

Designová elektronická cigareta VOOPOO VINCI Pod Dazzling Line

E-cigareta od společnosti VOOPOO. Společnost VOOPOO vytvořila elektronickou cigaretu s dokonalými, kompaktními tvary. Integrovaná baterie s kapacitou 800mAh, desginový panel a ergonomické tělo ze slitiny zinku jsou charakteristické pro tuto malou a zároveň odolnou elektronickou cigaretu. Panel je ošetřený proti vlivům UV záření a díky tomu je barva chráněná proti vyblednutí. Výrobce VOOPOO myslel i na detaily a povrch je chráněný před zanecháváním otisků na panelu. Pomocí LED indikátoru lehce zjistíte stav baterie v elektronické cigaretě.


Specifikace elektronické cigarety VOOPOO VINCI Pod Dazzling Line

VOOPOO VINCI Pod Dazzling Line funguje na principu MTL (mouth to lung). Elektronická cigareta má automatický spínač inhalování a není potřebné držet tlačítko při vapování. Cartridge – POD má odpor 0,8ohm a objem 2ml a výhodou je pohodlné plnění e-liquidu přes boční panel. Vzduch je možné regulovat na boční straně a jednoduše si můžete nastavit vapování podle Vašich představ.


Produktová řada VOOPOO Vinci POD

Společnost VOOPOO vytvořila mimo e-cigarety Dazzling Line i další designové kousky z řady VOOPOO VINCI Pod, které najdete i na našem e-shopu: