Výměna zpětných odkazů a PR články

Řešíte SEO a linkbuilding pro své klienty? Nebo sám e-shop vlastníte a chcete jej zviditelnit? Nově Vám náš vapeshop Royalvape nabízí příležitost. My osobně budeme velmi rádi, budete-li na náš web odkazovat a proto Vám nabízíme linkbuildingovou spolupráci anebo uveřejnění Vašich PR článků s dofollow zpětnými odkazy.

výměna odkazů - linkbuilding, pr články, copywriting

Obsah stránky Výměna zpětných odkazů a PR články:

Proč řešit výměnu zpětných odkazů a PR články?

Výměnu zpětných odkazů (tedy linkbuilding) a PR články by jste měli řešit a věnovat ji značnou část energie zejména pokud podnikáte v obzvlášť konkurenčním prostředí, zpětné odkazy Vám totiž pomůžou získat pro dané stránky – ať už jde o blogové články, produktové kategorie (například u nás jsou to třeba elektronické cigarety nebo náplně do elektronické cigarety – liquidy) nebo konkrétní produkty, proto že odkazy z jiných stránek ale i Vašich stránek na webu získáváte lepší hodnocení stránky ve vyhledávačích a díky tomu se Vám tak mohou značně zlepšit pozice u dané stránky na daná klíčová slova a fráze.

Jak spolu vyměníme odkazy?

Výměnu zpětných odkazů spolu můžeme provést následujícím způsobem:

  • Guestblogem – tedy Vy si napíšete a dodáte článek o rozsahu minimálně 1 NS (normostraně), tedy 1800 znacích, článek musí obsahovat minimálně jeden ozdrojovaný obrázek, pro lepší výsledek Vámi dodaného guestpostu doporučujeme do článku zakomponovat i 1 video z YouTube nebo tabulku, což už je volitelná záležitost, která ale může značně pomoci úspěchu Vámi dodaného článku. Guestblog musí být tématický – tedy ideálně pokrývat buď tématiku CBD Vape nebo kouření, alternativ jak přestat kouřit či jiné související témata s kouřením a vapováním.
  • Zpětný odkaz Vám dáme ze slova nebo fráze na našem vape blogu – pokud jste vhodnou frázi nenašli a myslíte, že by se dala zakomponovat do nějakého z již existujících článků, můžeme Vám frázi / slovo do článku zakomponovat a dát Vám z daného anchoru odkaz.
  • Mimo guestblogging si můžete také sepsat tématický PR článek ze kterého Vám můžeme dát zpětný odkaz na Váš produkt, produktovou kategorii či blogový článek, odkaz Vám můžeme za úplatu prodat

Co od Vás v rámci linkbuildingu / publikování PR článků požadujeme?

V rámci linkbuildingu či publikaci Vašich PR článků však máme následující požadavky:

  • Zpětnými odkaz na námi zvolené klíčové slovo nebo frázi z předem domluvené, tématické domény, jedná-li se o výměnu odkazů
  • Kvalitní doménu, na kterou budeme my a ze které budete Vy odkazovat, tedy žádné microsite na subdoménách, které jsou založeny pouze za účelem farmení linků.
  • Odkazy na náš vape shop budou pouze dofollow, tedy nikoliv sponsored, nofollow, ugc
  • Odkazy nebudou po čase vymazány, pokud budou, tak domluvené zpětné odkazy smažeme též (toto si hlídáme skrze SEO nástroje jako je například Collabim a další).
  • Vámi dodaný obsah pro PR články bude obsahovat maximálně 3 zpětné odkazy!
  • V případě nákupu publikace PR článků platíte pouze zpětné odkazy v daném PR článku, cena je 500,- Kč bez DPH za odkaz, platba vždy na fakturu se 7-mi denní splatností, v případě že dodáte více článků s dohromady 5-ti a více odkazy, pak máte 1 zoětný odkaz za 400,- Kč bez DPH..

V případě zájmu o výměnu odkazů nebo publikaci PR článků u nás na blogu nám napište na e-mail: info@royalvape.cz a určitě se společně nějak domluvíme! 🙂

Pro vape shop Royalvape.cz sepsal: Martin Orešanský